1 | Renkowski, Piotr II+ |
POL |
1688 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
2 | Szymański, Oskar II |
POL |
0/1800 | KMKSz Victoria Kielce |
3 | Tustanowski, Mateusz II |
POL |
0/1800 | |
4 | Mukavozchik, Eugeniy |
BLR |
0/1800 | |
5 | Rudakov, Roman |
BLR |
0/1800 | |
6 | Veselov, Ivan |
RUS |
0/1700 | |
7 | Kubicka, Anna II |
POL |
0/1600 | KS Carbo-Gliwice Gliwice |
8 | Cieślak, Wiktoria II |
POL |
0/1600 | MKSz Rybnik |
9 | Kopica, Paulina II |
POL |
0/1600 | PUKS Rodło Opole |
10 | Sybis, Iwona II |
POL |
0/1600 | KMKSz Victoria Kielce |
11 | Pokrzywa, Katarzyna II |
POL |
0/1600 | MKSz Rybnik |
12 | Kuźmiński, Wiktor III |
POL |
0/1600 | Karnice |
13 | Stasiowski, Karol III |
POL |
0/1600 | MKSz Diagonalia Imielin |
14 | Erdmann, Krzysztof III |
POL |
0/1600 | JKSz MCKiS Jaworzno |
15 | Kołomański, Piotr III |
POL |
0/1600 | KMKSz Victoria Kielce |
16 | Bialucha, Sebastian III |
POL |
0/1600 | MKSz Diagonalia Imielin |
17 | Kolesiński, Mateusz III |
POL |
0/1600 | UKS Szczypiorniak SSz Pion Zielona Góra |
18 | Obara, Damian III |
POL |
0/1600 | KS Fart Kielce |
19 | Kucza, Karol III |
POL |
0/1600 | UKS Szczypiorniak SSz Pion Zielona Góra |
20 | Pela, Konrad III |
POL |
0/1600 | KMKSz Victoria Kielce |
21 | Drela, Michał III |
POL |
0/1600 | AKS Mikołów |
22 | Hintertan, Jędrzej III |
POL |
0/1600 | UMKS Gambit Augustów |
23 | Świech, Przemysław III |
POL |
0/1600 | AKS Mikołów |
24 | Klementowski, Dawid III |
POL |
0/1600 | MKSz Rybnik |
25 | Sękowski, Piotr III |
POL |
0/1600 | KS Fart Kielce |
26 | Nowicki, Piotr III |
POL |
0/1600 | UKS Szczypiorniak SSz Pion Zielona Góra |
27 | Karp, Maciej III |
POL |
0/1600 | UKS Pionier Jastrzębie Zdrój |
28 | Sowa, Błażej III |
POL |
0/1600 | ŻKSz Żary |
29 | Kaznowski, Arkadiusz III |
POL |
0/1600 | KS Mechanik Stargard Szczeciński |
30 | Autzen, Alexander III |
POL |
0/1600 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
31 | Pantuła, Mikołaj III |
POL |
0/1600 | S-KKS Przemyśl |
32 | Grot, Jacek III |
POL |
0/1600 | UMKS Żak Kielce |
33 | Bukowski, Jakub III |
POL |
0/1600 | URSUS UKS 14 Milanówek |
34 | Kubicki, Mateusz III |
POL |
0/1600 | KS Carbo-Gliwice Gliwice |
35 | Błaszczak, Jędrzej III |
POL |
0/1600 | |
36 | Pasicki, Michał III |
POL |
0/1600 | KS Fart Kielce |
37 | Gul, Filip III |
POL |
0/1600 | ŻKSz Żary |
38 | Naumets, Aliaksandr |
BLR |
0/1600 | |
39 | Rudakov, Artiom |
BLR |
0/1600 | |
40 | Maniuk, Viktar |
BLR |
0/1600 | |
41 | Loviska, Ondrej |
SVK |
0/1500 | |
42 | Wierzbowska, Aleksandra III |
POL |
0/1400 | MLKS Ostródzianka Ostróda |
43 | Pluta, Natalia III |
POL |
0/1400 | JKSz MCKiS Jaworzno |
44 | Trendota, Karolina III |
POL |
0/1400 | AKS Mikołów |
45 | Bukowska, Amelia III |
POL |
0/1400 | Nowe MIasto Lubawskie |
46 | Nowosad, Adrianna III |
POL |
0/1400 | AKS Mikołów |
47 | Heinich, Mateusz IV |
POL |
0/1400 | KMKSz Victoria Kielce |
48 | Guzik, Tomasz IV |
POL |
0/1400 | JKSz MCKiS Jaworzno |
49 | Duda, Karol IV |
POL |
0/1400 | AKS Mikołów |
50 | Smal, Miłosz IV |
POL |
0/1400 | UKS "SZACH" Gryfino |
51 | Sokołowski, Bartosz IV |
POL |
0/1400 | Stargard |
52 | Sokołowski, Łukasz IV |
POL |
0/1400 | Stargard |
53 | Lach, Wojciech IV |
POL |
0/1400 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
54 | Koszewski, Łukasz IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
55 | Kozłowski, Mateusz IV |
POL |
0/1400 | UKS "SZACH" Gryfino |
56 | Nehring, Tomasz IV |
POL |
0/1400 | |
57 | Szczęśniak, Maciej IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
58 | Dziodzio, Dawid IV |
POL |
0/1400 | MKSz Rybnik |
59 | Kankowski, Daniel IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
60 | Wawrzeńczyk, Paweł IV |
POL |
0/1400 | KMKSz Victoria Kielce |
61 | Abratański, Wojciech IV |
POL |
0/1400 | |
62 | Worobiej, Paweł IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
63 | Jasinowicz, Wacław IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
64 | Kaczmarzyk, Patryk IV |
POL |
0/1400 | MKSz Rybnik |
65 | Brodowski, Mikołaj IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
66 | Turek, Tomasz IV |
POL |
0/1400 | UKS "SZACH" Gryfino |
67 | Rogala, Krzysztof IV |
POL |
0/1400 | KMKSz Victoria Kielce |
68 | Balas, Michał IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
69 | Szczęśniak, Michał IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
70 | Kołomański, Paweł IV |
POL |
0/1400 | KMKSz Victoria Kielce |
71 | Urys, Bartłomiej IV |
POL |
0/1400 | KMKSz Victoria Kielce |
72 | Piłka, Łukasz IV |
POL |
0/1400 | KMKSz Victoria Kielce |
73 | Antanovich, Tatsiana |
BLR |
0/1400 | |
74 | Stashys, Hanna |
BLR |
0/1400 | |
75 | Yakauleu, Kanstantsin |
BLR |
0/1400 | |
76 | Łęczycka, Agnieszka IV |
POL |
0/1250 | KS Carbo-Gliwice Gliwice |
77 | Śmigielski, Wojciech V |
POL |
0/1200 | |
78 | Leszczyński, Kamil V |
POL |
0/1200 | KMKSz Victoria Kielce |
79 | Pośpiech, Jakub |
POL |
0/1000 | |
80 | Demczyna, Wiktor |
POL |
0/1000 | Stargard |
81 | Gonerka, Gabriela |
POL |
0/1000 | Stargard |
82 | Burnsztejn, Tomasz |
POL |
0/1000 | KMKSz Victoria Kielce |
83 | Gorol, Klaudia |
POL |
0/1000 | AKS Mikołów |
84 | Sorbian, Maciej |
POL |
0/1000 | |
85 | Sendobry, Adam |
POL |
0/1000 | |
86 | Owczarek, Filip |
POL |
0/1000 | |
87 | Gotina, Anna |
BLR |
0/1000 | |
88 | Bieńkowski, Adam |
POL |
0/1000 | |
89 | Sendobry, Anna |
POL |
0/1000 | AKS Mikołów |
90 | Zezulkin, Olgierd |
POL |
0/1000 | Kożuchów |
91 | Restel, Tamara |
POL |
0/1000 | Stargard |