1 | Jedynak, Radoslaw GM |
POL |
2494 | PTSz Płock |
2 | Orzech, Dominik m |
POL |
2466 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
3 | Lubczynski, Rafal IM |
POL |
2425 | KSz Polonia Wrocław |
4 | Gorbatov, Alexej IM |
RUS |
2404 | |
5 | Brodowski, Piotr m |
POL |
2397 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
6 | Nester, Ihor IM |
UKR |
2390 | |
7 | Wałach, Marcin FM |
POL |
2384 | KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny |
8 | Aliavdin, Nikolai IM |
BLR |
2372 | |
9 | Janaszak, Dawid FM |
POL |
2344 | OTSz Ostrów Wielkopolski |
10 | Gumuła, Daniel FM |
POL |
2330 | JKSz MCKiS Jaworzno |
11 | Stoma, Pawel m |
POL |
2298 | KSz DRAKON -BDK DAEWOO Leasing Lublin |
12 | Adamski, Jan IM |
POL |
2276 | GKSz POLFA Grodzisk Mazowiecki |
13 | Brok, Jerzy k |
POL |
2228 | GZSN Start Gorzów Wlkp. |
14 | Kiełbratowski, Aleksander I+ |
POL |
2120 | LKSz Caissa Lubsko |
15 | Nasuta, Grzegorz I+ |
POL |
2044 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
16 | Plichta, Kamil I++ |
POL |
2039 | UKS MDK Otwock |
17 | Spicak, Krzysztof k |
POL |
2006 | UKS Jedwabnik Milanówek |
18 | Jeleń, Janusz I+ |
POL |
1993 | MDK Związkowiec Katowice-Zawodzie |
19 | Kazubek, Krzysztof I |
POL |
1978 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
20 | Kreja, Pawel II |
POL |
1958 | SzKS GENS Kołobrzeg |
21 | Kastelik, Adrian I |
POL |
1929 | AKS Mikołów |
22 | Kiełbratowski, Maciej II+ |
POL |
1917 | LKSz Caissa Lubsko |
23 | Borowiak, Aleksander I |
POL |
1887 | GZSN Start Gorzów Wlkp. |
24 | Bregoszewski, Leon I |
POL |
1851 | |
25 | Traczyk, Paweł I |
POL |
1839 | UKS MDK Otwock |
26 | Reza, Wojciech II |
POL |
1806 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
27 | Zochowski, Kacper |
POL |
1793 | |
28 | Karpiński, Waldemar II |
POL |
1781 | UKS Debiut Lubawa |
29 | Gotin, Evgeniy |
BLR |
1692 | Mińsk SDJUSOR-11 |
30 | Renkowski, Piotr II+ |
POL |
1688 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
31 | Ćwik, Jacek |
POL |
1686 | |
32 | Hekman, Dominik II |
POL |
1674 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
33 | Puszkarek, Kamil II |
POL |
1593 | UKS Szach Gryfice |
34 | Paczka, Patryk II |
POL |
1563 | UMKS Na Pięterku Poznań |
35 | Borkowski, Helmut II |
POL |
1502 | |
36 | Szymański, Andrzej |
GER |
1460 | PRICKESENSTADT |
37 | Mrozewicz, Ryszard II |
POL |
0/1800 | MAGOK Świnoujście |
38 | Worobiej, Daniel II |
POL |
0/1800 | UKS MDK Otwock |
39 | Kozioł, Kamil II |
POL |
0/1800 | MKSz Rybnik |
40 | Grabowski, Jan II |
POL |
0/1800 | KSz Odra Słubice |
41 | Sienko, Mateusz II |
POL |
0/1800 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
42 | Smal, Tobiasz II |
POL |
0/1800 | UKS Szach Gryfice |
43 | Twarogiel, Tadeusz II |
POL |
0/1800 | Świnoujście |
44 | Kucza, Karol III |
POL |
0/1600 | UKS Szczypiorniak SSz Pion Zielona Góra |
45 | Palacz, Adam III |
POL |
0/1600 | KSz Odra Słubice |
46 | Zaporowski, Michał III |
POL |
0/1600 | KSz Odra Słubice |
47 | Mroczek, Daniel III |
POL |
0/1600 | KSz Odra Słubice |
48 | Sękowski, Piotr III |
POL |
0/1600 | KS Fart Kielce |
49 | Skwarek, Hubert III |
POL |
0/1600 | UKS MDK Otwock |
50 | Balas, Michał IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
51 | Szczęśniak, Michał IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
52 | Kankowski, Daniel IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
53 | Koszewski, Łukasz IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
54 | Łubowski, Tomasz IV |
POL |
0/1400 | KSz Odra Słubice |
55 | Jedynak, January IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
56 | Jarzyna, Michał IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
57 | Szczęśniak, Maciej IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
58 | Worobiej, Paweł IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
59 | Jasinowcz, Wacław IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
60 | Brodowski, Mikołaj IV |
POL |
0/1400 | UKS MDK Otwock |
61 | Kaszczyniec, Leszek |
POL |
0/1000 | |