Turniej Szachowy H - Nocny Super Blitz - Lyoness Open
(9 rund, 3 minuty na partię, rozegrany 23.08.2010)
Lista startowa
1 | Jaracz, Pawel GM | POL | 2541 | Jelenia Góra |
2 | Cyborowski, Lukasz GM | POL | 2529 | LKS Pasjonat Dankowice |
3 | Sharapov, Evgeny GM | UKR | 2499 | |
4 | Zezulkin, Jurij GM | POL | 2437 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
5 | Oliwa, Marek m | POL | 2418 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
6 | Tustanowski, Robert m | POL | 2280 | LKS Zarzewie Prudnik |
7 | Piesik, Piotr k+ | POL | 2264 | UKS Hetman Częstochowa |
8 | Klekowski, Maciej k | POL | 2247 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
9 | Gola, Karol k | POL | 2212 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
10 | Jóźwicki, Jakub k+ | POL | 2195 | |
11 | Mackowiak, Marek k | POL | 2194 | MUKSz-W Komandoria Poznań |
12 | Jagodziński, Piotr I+ | POL | 2189 | ŻKSz Żary |
13 | Kiełbratowski, Aleksander I+ | POL | 2122 | LKSz Caissa Lubsko |
14 | Siwiec, Arkadiusz I++ | POL | 2119 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. |
15 | Guzik, Jolanta WFM | POL | 2112 | JKSz MCKiS Jaworzno |
16 | Dowgird, Filip I++ | POL | 2096 | MUKS MDK Śródmieście Wrocław |
17 | Gonsior, Monika m | POL | 2087 | KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny |
18 | Słabek, Grzegorz k | POL | 2065 | KKSz Kraków |
19 | Polok, Kacper I++ | POL | 2041 | KSz Silesia Racibórz |
20 | Puczyłowski, Marcin I+ | POL | 2034 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
21 | Szmidt, Przemysław I++ | POL | 2033 | PKS Leśny Bydgoszcz |
22 | Siedliński, Piotr I+ | POL | 2000 | JKSz MCKiS Jaworzno |
23 | Ziębiński, Bartosz I+ | POL | 1954 | UKS Hetman Częstochowa |
24 | Kastelik, Adrian I | POL | 1942 | AKS Mikołów |
25 | Reza, Wojciech I+ | POL | 1940 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
26 | Kubica, Kamil I | POL | 1917 | KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała |
27 | Woźniak, Dawid II+ | POL | 1907 | UKS SP1 Jedynka Tychy |
28 | Cyra, Dariusz I | POL | 1874 | |
29 | Gola, Karolina I++ | POL | 1862 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
30 | Gabryś, Sebastian II | POL | 1833 | JKSz MCKiS Jaworzno |
31 | Bednarski, Dawid II+ | POL | 1822 | UKS Hetman Częstochowa |
32 | Grabowski, Jan II | POL | 1807 | KSz Odra Słubice |
33 | Korcz, Daniel II+ | POL | 1804 | StSz Arcymajstry Jaworzno |
34 | Stańkowski, Aleksander II | POL | 1804 | KSz Kamex Sulechów |
35 | Kowalewski, Władysław II | POL | 1787 | KKSz Kraków |
36 | Paszewski, Mateusz I | POL | 1781 | UKS Hetman Częstochowa |
37 | Kwapisiewicz, Karol | POL | 1760 | LKS Stomil Bełchatów |
38 | Szczurek, Natalia I | POL | 1729 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
39 | Mironowicz, Karol | POL | 1658 | KS Mechanik Stargard Szczeciński |
40 | Zaporowski, Michał III | POL | 1638 | KSz Odra Słubice |
41 | Janik, Lidia II | POL | 1608 | UKS SP1 Jedynka Tychy |
42 | Jaśniewicz, Rafał III | POL | 1588 | KSz Kamex Sulechów |
43 | Dąbek, Karolina II | POL | 1575 | UKS Hetman Częstochowa |
44 | Kwaśniewski, Paweł II | POL | 1478 | KSz Górnik Lędziny |
45 | Stachura, Błażej II | POL | 0/1800 | UKS Hetman Częstochowa |
46 | Ptaszek, Piotr III | POL | 0/1600 | UKS Hetman Częstochowa |
47 | Abratański, Wojciech IV | POL | 0/1400 | HETMAN Myślibórz |