Turniej Szachowy G
Blitz, 3+2 - 21.08.2011, 19:00
Zdjęcia z turniejuLista startowa
1 | Cyborowski, Lukasz GM | POL | 2537 | LKS Pasjonat Dankowice |
2 | Koziak, Vitali IM | POL | 2484 | SzKS Zelmer Rzeszów |
3 | Zezulkin, Jurij GM | POL | 2450 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
4 | Dragun, Kamil IM | POL | 2428 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. |
5 | Strzemiecki, Zbigniew FM | POL | 2420 | MKS Polonia Warszawa |
6 | Aliavdin, Nikolai IM | BLR | 2392 | |
7 | Nguyen, Piotr m | POL | 2378 | SzUKS Gostmat 83 Gostynin |
8 | Maljush, Andrej | BLR | 2316 | |
9 | Pacuszka, Tomasz FM | POL | 2289 | UKS Rotmistrz Grudziądz |
10 | Jaroch, Paweł k | POL | 2250 | GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. |
11 | Klekowski, Maciej k | POL | 2248 | UKS Hetman Częstochowa |
12 | Sowul, Bartosz k | POL | 2208 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
13 | Okon, Dariusz k | POL | 2200 | |
14 | Sabuk, Piotr k | POL | 2199 | ASSz Miedź Legnica |
15 | Szumilas, Piotr I++ | POL | 2162 | ASSz Miedź Legnica |
16 | Kamiński, Piotr I++ | POL | 2158 | SIL Progres Żory |
17 | Szmyd, Arkadiusz I++ | POL | 2155 | SIL Progres Żory |
18 | Mroziak, Maciej I++ | POL | 2153 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
19 | Guzik, Jolanta WFM | POL | 2150 | JKSz MCKiS Jaworzno |
20 | Szusterowski, Radosław I++ | POL | 2122 | ChTS Chorzów |
21 | Licznerski, Łukasz I++ | POL | 2122 | UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz |
22 | Bokiej, Przemysław I++ | POL | 2097 | BKS Chemik Bydgoszcz |
23 | Zakrzewski, Marek I++ | POL | 2097 | MKS przy MDK Trzcianka |
24 | Żurkowski, Andrzej k | POL | 2092 | UKS MDK Otwock |
25 | Kiełbratowski, Aleksander I+ | POL | 2089 | LKSz Caissa Lubsko |
26 | Sroka, Janusz k | POL | 2088 | TMS Roszada Gliwice |
27 | Wiewiora, Eneasz I+ | POL | 2083 | PSSz Pszczyna |
28 | Rychlik, Hanna k | POL | 2081 | KS Polanica-Zdrój |
29 | Korościel, Aneta m | POL | 2066 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
30 | Spicak, Krzysztof k | POL | 2054 | UKS Jedwabnik Milanówek |
31 | Gajek, Radosław I++ | POL | 2054 | UKS Rotmistrz Grudziądz |
32 | Brzeziński, Mateusz I++ | POL | 2042 | UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz |
33 | Jagodziński, Waldemar k | POL | 2029 | ŻTMS Baszta Żnin |
34 | Reza, Wojciech I++ | POL | 2026 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
35 | Jaskółka, Tomasz I+ | POL | 2003 | LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów |
36 | Borowicz, Przemyslaw I++ | POL | 1989 | MOK SSz Roszmeni Piastów |
37 | Poswiatowski, Michal I | POL | 1971 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
38 | Błasiak, Mirosław k | POL | 1961 | AKS Mikołów |
39 | Kreja, Pawel II | POL | 1958 | SzKS GENS Kołobrzeg |
40 | Przytula, Grzegorz | POL | 1955 | |
41 | Żochowski, Kacper I+ | POL | 1954 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
42 | Kubica, Kamil I | POL | 1941 | KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała |
43 | Jędras, Piotr I+ | POL | 1919 | KMKSz Victoria Kielce |
44 | Koitka, Jakub I | POL | 1917 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. |
45 | Szusterowski, Przemysław I | POL | 1916 | ChTS Chorzów |
46 | Woźniak, Dawid II+ | POL | 1916 | UKS SP1 Jedynka Tychy |
47 | Paszewski, Mateusz I | POL | 1905 | UKS Hetman Częstochowa |
48 | Śliwicki, Damian I | POL | 1899 | UKS OPP Toruń |
49 | Borawski, Jakub II+ | POL | 1897 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
50 | Adamczyk, Piotr II | POL | 1889 | UKS Pionier Jastrzębie Zdrój |
51 | Błaszkiewicz, Mateusz I | POL | 1871 | ŁKS Szach-Centrum Łódź |
52 | Stańkowski, Aleksander II | POL | 1863 | KSz Sulechów |
53 | Smołka, Marcin I | POL | 1862 | MKSz Rybnik |
54 | Trepkowski, Piotr II+ | POL | 1838 | BKS Chemik Bydgoszcz |
55 | Cyra, Dariusz I | POL | 1830 | |
56 | Popiół, Michał II | POL | 1821 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
57 | Faron, Rafał II | POL | 1816 | ChTS Chorzów |
58 | Dzierżak, Radosław II+ | POL | 1813 | MKSz Diagonalia Imielin |
59 | Murawko, Katarzyna I+ | POL | 1796 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
60 | Paczka, Patryk II | POL | 1793 | UMKS Na Pięterku Poznań |
61 | Gorol, Jacek I | POL | 1788 | AKS Mikołów |
62 | Orzechowski, Krzysztof III | POL | 1778 | UKS Pionier Jastrzębie Zdrój |
63 | Borowicz, Miroslaw I | POL | 1776 | MOK SSz Roszmeni Piastów |
64 | Lizak, Jakub II+ | POL | 1772 | SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry |
65 | Gabryjałowicz, Jakub I | POL | 1749 | GKSz Solny Grzybowo |
66 | Karpacz, Piotr II+ | POL | 1739 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
67 | Karwowski, Kacper I | POL | 1729 | UKS Szach Gryfice |
68 | Kowalski, Maciej II+ | POL | 1720 | GKSz Solny Grzybowo |
69 | Smal, Tobiasz II+ | POL | 1711 | UKS Szach Gryfice |
70 | Kucza, Karol II+ | POL | 1708 | ŻKSz Żary |
71 | Mironowicz, Karol II | POL | 1701 | KS Mechanik Stargard Szczeciński |
72 | Tomczak, Mikołaj II | POL | 1693 | MMKS Wieniawa Leszno |
73 | Kokot, Tomasz IV | POL | 1693 | |
74 | Zajączkowski, Michał II+ | POL | 1646 | KMKSz Victoria Kielce |
75 | Grzenkowicz, Łukasz II | POL | 1638 | PKS AGAPE Białołęka |
76 | Kreja, Krzysztof | POL | 1638 | |
77 | Fedorczyk, Krzysztof II | POL | 1636 | LKS Wrzos Miedzyborów |
78 | Szmer, Aleksander II | POL | 1618 | PUKS Rodło Opole |
79 | Kapusta, Paweł II | POL | 1615 | KMKSz Victoria Kielce |
80 | Szpar, Miłosz II+ | POL | 1612 | RzKSz Rzeszów |
81 | Jaśniewicz, Rafał III | POL | 1605 | KSz Sulechów |
82 | Burakowski, Marek II | POL | 1591 | UKS SP1 Jedynka Tychy |
83 | Murawko, Julia I | POL | 1557 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
84 | Obara, Damian II | POL | 1544 | KS Fart Kielce |
85 | Czaczyk, Kacper II | POL | 1512 | ŻTMS Baszta Żnin |
86 | Paliszewski, Dominik II | POL | 1492 | PUKS Rodło Opole |
87 | Kaczmarska, Joanna II | POL | 1488 | UKS MDK Otwock |
88 | Olechnicka, Karolina I | POL | 1478 | TKKF Rzemyk Gdynia |
89 | Sękowski, Piotr II | POL | 1437 | KS Fart Kielce |
90 | Belczewski, Jacek II | POL | 1355 | UKS SP11 Skoczek Tczew |
91 | Błociński, Maciej III | POL | 1287 | UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz |
92 | Wodecki, Mikołaj III | POL | 1257 | UKS Pionier Jastrzębie Zdrój |
93 | Dębski, Błażej II | POL | 0/1800 | UKS Pałac Żagań |
94 | Maj, Jan II | POL | 0/1800 | TKSz Tarnobrzeg |
95 | Abratański, Wojciech II | POL | 0/1800 | |
96 | Styliński, Piotr II | POL | 0/1800 | |
97 | Ziemski, Jarosław II | POL | 0/1800 | KS DORS Ruda Śląska |
98 | Chlebowicz, Szymon III | POL | 0/1600 | RzKSz Rzeszów |
99 | Miętkiewicz, Jacek III | POL | 0/1600 | UKS Smecz Konin |
100 | Ziemski, Przemysław III | POL | 0/1600 | |
101 | Trepkowski, Marek III | POL | 0/1600 | BKS Chemik Bydgoszcz |
102 | Piela, Dominik III | POL | 0/1600 | PSSz Pszczyna |
103 | Kubiak, Jakub III | POL | 0/1600 | UKS Szach Gryfice |
104 | Ciesielski, Jan III | POL | 0/1600 | GKSz Solny Grzybowo |
105 | Ciesielska, Małgorzata III | POL | 0/1400 | GKSz Solny Grzybowo |
106 | Mielcarek, Arkadiusz IV | POL | 0/1400 | |
107 | Gaziński, Olaf IV | POL | 0/1400 | |
108 | Gorol, Klaudia IV | POL | 0/1250 | AKS Mikołów |
109 | Dybowski, Artur | POL | 0/1000 |