Turniej Szachowy F
- Turniej szachów błyskawicznych
Zwycięzcy turnieju:
Zobacz zdjęcia z turnieju
Lista startowa
1 | Olszewski, Michał GM |
POL |
2556 | KSz Polonia Warszawa |
2 | Dragun, Kamil GM |
POL |
2546 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. |
3 | Heberla, Bartłomiej GM |
POL |
2542 | ŻTMS Baszta Żnin |
4 | Stachowiak, Kamil IM |
POL |
2470 | KSz Polonia Wrocław |
5 | Kuźmicz, Krystian IM |
POL |
2468 | MLKS Nadnarwianka Pułtusk |
6 | Sieciechowicz, Marcin IM |
POL |
2458 | ASSz Miedź Legnica |
7 | Strzemiecki, Zbigniew IM |
POL |
2437 | MKS Polonia Warszawa |
8 | Zezulkin, Jurij GM |
POL |
2432 | KSz Odrodzenie Kożuchów |
9 | Weichhold, Paweł m |
POL |
2420 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
10 | Licznerski, Łukasz FM |
POL |
2332 | BKS Chemik Bydgoszcz |
11 | Skawinski, Arkadiusz FM |
POL |
2284 | SzUKS Gostmat 83 Gostynin |
12 | Kulon, Klaudia WIM |
POL |
2267 | AZS Poznań |
13 | Kołosowski, Pawel m |
POL |
2247 | MCKiS Jaworzno |
14 | Siwiec, Arkadiusz I++ |
POL |
2181 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. |
15 | Zakrzewski, Marek k |
POL |
2163 | MKS przy MDK Trzcianka |
16 | Brzeziński, Mateusz I++ |
POL |
2137 | UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz |
17 | Reza, Wojciech I++ |
POL |
2135 | UKS Trzydziestka Olsztyn |
18 | Pietocha, Pawel I++ |
POL |
2118 | UKS MDK Radom |
19 | Guzik, Jolanta WFM |
POL |
2100 | MCKiS Jaworzno |
20 | Warakomska, Anna WFM |
POL |
2095 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
21 | Siedliński, Piotr k |
POL |
2092 | MCKiS Jaworzno |
22 | Grabowski, Adam k |
POL |
2086 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
23 | Poswiatowski, Michal I+ |
POL |
2085 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
24 | Khamidov, Komil I++ |
POL |
2068 | KSz Polonia Wrocław |
25 | Marczuk, Dominik I++ |
POL |
2049 | KKSz Kraków |
26 | Puczyłowski, Marcin I++ |
POL |
2033 | MKSz Gryf Dębica |
27 | Pietinen, Pekka |
FIN |
2015 | Finlandia |
28 | Kasperek, Joanna k+ |
POL |
2013 | MKSz Gryf Dębica |
29 | Żurkowski, Andrzej k |
|
2003 | |
30 | Suliborski, Jakub I++ |
POL |
2002 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
31 | Kucza, Karol I++ |
POL |
1989 | ŻKSz Żary |
32 | Ancuta, Adam I+ |
POL |
1976 | MKS przy MDK Trzcianka |
33 | Spicak, Krzysztof k |
POL |
1962 | MAZSzach w Warszawie |
34 | Auvinen, Esa |
FIN |
1956 | Finlandia |
35 | Mucha, Magdalena WCM |
POL |
1955 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
36 | Jeleń, Janusz I++ |
POL |
1931 | MCKiS Jaworzno |
37 | Smal, Tobiasz I++ |
POL |
1928 | UKS Szach Gryfice |
38 | Murawko, Katarzyna I++ |
POL |
1904 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
39 | Śmieszek, Wojciech I |
POL |
1887 | KSz Gryf Szczecin |
40 | Puroila, Sippo |
FIN |
1880 | |
41 | Popiół, Michał II+ |
POL |
1871 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
42 | Zarubitski, Viachaslau |
BLR |
1848 | |
43 | Kosakowski, Jakub I |
POL |
1846 | MKSz-MDK Białystok |
44 | Błaszkiewicz, Mateusz I+ |
POL |
1833 | ŁKS Szach-Centrum Łódź |
45 | Palasz, Krzysztof II |
POL |
1813 | MKS przy MDK Trzcianka |
46 | Buraczewski, Rafał I |
POL |
1803 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
47 | Wącior, Maciej I |
POL |
1797 | GKSz Solny Grzybowo |
48 | Promiński, Piotr I |
POL |
1796 | KSz Gryf Szczecin |
49 | Gabryjałowicz, Jakub I |
POL |
1781 | GKSz Solny Grzybowo |
50 | Wołoch, Oskar I |
POL |
1779 | ŻKSz Żary |
51 | Paczka, Patryk II |
POL |
1774 | MKS przy MDK Trzcianka |
52 | Maliszewski, Jacek I |
POL |
1747 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
53 | Zhuk, Ivan |
BLR |
1746 | |
54 | Trepkowski, Piotr I |
POL |
1728 | BKS Chemik Bydgoszcz |
55 | Mrozewicz, Ryszard II |
POL |
1722 | UKS Dziwna Dziwnów |
56 | Koszowski, Krystian II+ |
POL |
1721 | KSz Gambit Świecie |
57 | Burakowska, Gabriela I+ |
POL |
1691 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
58 | Murawko, Julia I+ |
POL |
1687 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
59 | Czaplewska, Klara I++ |
POL |
1683 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
60 | Rudnik, Anna I+ |
POL |
1682 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
61 | Jaskiewicz, Kamila I+ |
POL |
1676 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
62 | Vakhitov, Dmitri |
BLR |
1664 | Mińsk |
63 | Bręgoszewski, Leon |
POL |
1640 | |
64 | Kreja, Krzysztof II |
POL |
1638 | UKS Dziwna Dziwnów |
65 | Tustanowski, Mateusz II+ |
POL |
1628 | UKS Rodło Opole |
66 | Pytel, Maciej II |
POL |
1614 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
67 | Popławski, Maciej II |
POL |
1593 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
68 | Zhuk, Dmitriy |
BLR |
1593 | |
69 | Frączek, Łukasz II |
POL |
1586 | ZMCh Polska YMCA Warszawa |
70 | Kozaczyńska, Aleksandra I |
POL |
1584 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
71 | Styliński, Piotr II |
POL |
1576 | GKSz Solny Grzybowo |
72 | Dobrzańska, Joanna I |
POL |
1561 | KS Komunalni Sanok |
73 | Kwaśniewski, Paweł II |
POL |
1536 | KSz Górnik Lędziny |
74 | Sluchak, Kiryl |
BLR |
1529 | |
75 | Gaziński, Olaf III |
POL |
1526 | Caissa Pion Zielona Góra |
76 | Solnicki, Maciej II |
POL |
1521 | |
77 | Płaneta, Wojciech II |
|
1490 | PUKS Karolina Tarnów |
78 | Kasprzyk, Maciej II |
POL |
1468 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
79 | Kozłowski, Paweł II |
POL |
1465 | MKSz-MDK Białystok |
80 | Pytel, Przemysław II |
POL |
1446 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
81 | Owczarek, Monika I |
POL |
1438 | KS 64 Zielona Góra |
82 | Przybycień, Michał II |
POL |
1421 | MKS KSOS Kraków |
83 | Ziziuk, Martyna II |
POL |
1373 | LUKSz Orient Sokółka |
84 | Trepkowski, Marek II |
POL |
1356 | BKS Chemik Bydgoszcz |
85 | Surazynski, Kacper II |
POL |
1341 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
86 | Knapik, Julia II |
POL |
1281 | UKS Hetman Częstochowa |
87 | Komala, Andrzej III |
POL |
0/1600 | |
88 | Trochimowicz, Bartosz III |
POL |
0/1600 | OSz Baszta Szamotuły |
89 | Geski, Maximilian III |
POL |
0/1600 | KS KORONA Zakrzewo |
90 | Galkin, Gneb III |
BLR |
0/1600 | |
91 | Jarzyna, Oskar IV |
POL |
0/1400 | Caissa Pion Zielona Góra |